0 грн.
Eibach PRO-TRUCK-LIFT STAGE 1 поєднує ліфт-пружини та спортивні амортизатори з регулюванням висоти, щоб збільшити простір у колісних арках для встановлення більших шин і підвищити характеристики на дорозі й бездоріжжі.
| Висота підйому, задня частина | 1" |
| Висота підйому, передня частина | 2" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Exclude vehicles with air suspension. Listed height is with Eibach spring on bottom clip of Eibach Sport shocks. 2nd and 3rd clip grooves should only be used for extra weight, going above +2" in ride height will result in poor ride quality. |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Truck Lift Stage 1 |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Висота підйому, дюйм | 2" x 1" |
| Кількість | Комплект |
| Висота коробки | 9.2 in |
| Ширина коробки | 20.4 in |
| Довжина коробки | 30.2 in |
| Вага | 54.5 lbs |
| Тип приводу | 4WD |
|
Сумісність
Show all |
2007||Toyota||Sequoia, 2006||Toyota||Sequoia, 2005||Toyota||Sequoia, 2001||Toyota||Sequoia, 2002||Toyota||Sequoia, 2003||Toyota||Sequoia, 2004||Toyota||Sequoia
|
