0 грн.
Комплект Eibach PRO-TRUCK-LIFT Stage 2 поєднує різьбові койловери з регулюванням по висоті із задніми спортивними амортизаторами та пружинами Pro-Lift-Kit, щоб точно налаштувати кліренс і підвищити ефективність на бездоріжжі.
| Висота підйому, задня частина | 1" |
| Висота підйому, передня частина | 1-1.5" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Front out of the box height is set to be level with OE rear spring. Preload will need to be added to be level with Eibach rear spring. Due to vehicle manufacturer tolerances, lift heights may vary. |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Примітка | Chassis Code XK60 |
| Серія | Pro Truck Lift Stage 2 |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Висота підйому, дюйм | 1-1.5" x 1" |
| Кількість | Комплект |
| Висота коробки | 6.9 in |
| Ширина коробки | 13.8 in |
| Довжина коробки | 30.3 in |
| Вага | 46 lbs |
| Підмодель | 5.7L V8 Gas |
| Тип приводу | 4WD |
|
Сумісність
Show all |
2017||Toyota||Sequoia, 2016||Toyota||Sequoia, 2015||Toyota||Sequoia, 2014||Toyota||Sequoia, 2013||Toyota||Sequoia, 2012||Toyota||Sequoia, 2011||Toyota||Sequoia, 2010||Toyota||Sequoia, 2009||Toyota||Sequoia, 2008||Toyota||Sequoia, 2018||Toyota||Sequoia, 2007||Toyota||Sequoia, 2021||Toyota||Sequoia, 2020||Toyota||Sequoia, 2019||Toyota||Sequoia, 2022||Toyota||Sequoia
|
