0 грн.
Eibach PRO-TRUCK-LIFT STAGE 1 поєднує ліфт-пружини та спортивні амортизатори з регулюванням висоти, щоб збільшити простір у колісних арках для встановлення більших шин і підвищити характеристики на дорозі й бездоріжжі.
| Висота підйому, задня частина | 1" |
| Висота підйому, передня частина | 1.8" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Excludes Vehicles equipped with Adaptive Variable Suspension (AVS) Excludes vehicles with Load-Leveling Rear Height Control Air Suspension LISTED LIFT HEIGHT IS ON 2ND CLIP, LEVEL WITH EIBACH REAR SPRING |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Примітка | Chassis Code XK60 |
| Серія | Pro Truck Lift Stage 1 |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Висота підйому, дюйм | 1.8" x 1" |
| Кількість | Комплект |
| Висота коробки | 10 in |
| Ширина коробки | 20 in |
| Довжина коробки | 30 in |
| Вага | 58 lbs |
| Підмодель | 5.7L V8 Gas |
| Тип приводу | 4WD |
|
Сумісність
Show all |
2017||Toyota||Sequoia, 2016||Toyota||Sequoia, 2015||Toyota||Sequoia, 2014||Toyota||Sequoia, 2013||Toyota||Sequoia, 2012||Toyota||Sequoia, 2011||Toyota||Sequoia, 2010||Toyota||Sequoia, 2009||Toyota||Sequoia, 2008||Toyota||Sequoia, 2018||Toyota||Sequoia, 2007||Toyota||Sequoia, 2021||Toyota||Sequoia, 2020||Toyota||Sequoia, 2019||Toyota||Sequoia, 2022||Toyota||Sequoia
|
