0 грн.
Eibach PRO-TRUCK COILOVER 2.0 має різьбові корпуси для точного регулювання висоти підвіски та покращеної ефективності демпфування, забезпечуючи максимальні можливості на бездоріжжі.
| Висота підйому, передня частина | 1-1.5" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Front out of the box height is set to be level with OE rear spring. Preload will need to be added to be level with Eibach rear spring. Due to vehicle manufacturer tolerances, lift heights may vary. |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Примітка | Chassis Code XK60 |
| Серія | Pro Truck |
| Тип амортизатора | Coil-Over |
| Сторона встановлення | Перед |
| Висота підйому, дюйм | 1-1.5" |
| Тип регуліровки | Нерегульований |
| Резервуар | Ні |
| Кількість | Пара |
| Висота коробки | 6.8 in |
| Ширина коробки | 13.9 in |
| Довжина коробки | 31.2 in |
| Вага | 46.9 lbs |
| Підмодель | 5.7L V8 Gas |
| Тип приводу | 4WD |
|
Сумісність
Show all |
2017||Toyota||Sequoia, 2016||Toyota||Sequoia, 2015||Toyota||Sequoia, 2014||Toyota||Sequoia, 2013||Toyota||Sequoia, 2012||Toyota||Sequoia, 2011||Toyota||Sequoia, 2010||Toyota||Sequoia, 2009||Toyota||Sequoia, 2008||Toyota||Sequoia, 2018||Toyota||Sequoia, 2007||Toyota||Sequoia, 2021||Toyota||Sequoia, 2020||Toyota||Sequoia, 2019||Toyota||Sequoia, 2022||Toyota||Sequoia
|
