0 грн.
Відчуйте кращий контроль і впевнене гасіння коливань на дорозі та бездоріжжі з амортизаторами Eibach PRO-TRUCK SPORT SHOCKS, створеними для точного керування та довговічності.
* Монтаж/сумісність: Підходить для ліфтованих підвісок з підйомом 0-1.5".
| Висота підйому, задня частина | 0-1.5" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | EXTENDED LENGTH SHOCK, ALLOWS FOR UP TO 1.5" OF LIFT OVER STOCK Excludes Vehicles equipped with Adaptive Variable Suspension (AVS) |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Примітка | Chassis Code XK60 |
| Серія | Pro Truck Sport |
| Тип амортизатора | Однотрубний |
| Сторона встановлення | Зад |
| Висота підйому, дюйм | 0-1.5" |
| Тип регуліровки | Нерегульований |
| Резервуар | Ні |
| Кількість | Один |
| Висота коробки | 4 in |
| Ширина коробки | 4 in |
| Довжина коробки | 32.3 in |
| Вага | 5.5 lbs |
| Підмодель | 5.7L V8 Gas |
| Тип приводу | 4WD |
|
Сумісність
Show all |
2017||Toyota||Sequoia, 2016||Toyota||Sequoia, 2015||Toyota||Sequoia, 2014||Toyota||Sequoia, 2013||Toyota||Sequoia, 2012||Toyota||Sequoia, 2011||Toyota||Sequoia, 2010||Toyota||Sequoia, 2009||Toyota||Sequoia, 2008||Toyota||Sequoia, 2018||Toyota||Sequoia, 2007||Toyota||Sequoia, 2021||Toyota||Sequoia, 2020||Toyota||Sequoia, 2019||Toyota||Sequoia, 2022||Toyota||Sequoia
|
