0 грн.
Амортизатори Eibach PRO-TRUCK SPORT SHOCKS мають монотрубну конструкцію, спроєктовану для підвищення керованості та ефективного гасіння коливань на дорозі й бездоріжжі. Ці високоефективні амортизатори створені для довговічності та стабільної роботи в складних умовах.
* Пряма заміна — встановлення у штатні місця.
| Висота підйому, задня частина | 0-1.5" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | EXTENDED LENGTH SHOCK, ALLOWS FOR UP TO 1.5" OF LIFT OVER STOCK |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Truck Sport |
| Тип амортизатора | Однотрубний |
| Сторона встановлення | Зад |
| Висота підйому, дюйм | 0-1.5" |
| Тип регуліровки | Нерегульований |
| Резервуар | Ні |
| Кількість | Один |
| Висота коробки | 4.2 in |
| Ширина коробки | 4.3 in |
| Довжина коробки | 32.5 in |
| Вага | 5.5 lbs |
| Тип приводу | 4WD |
|
Сумісність
Show all |
2007||Toyota||Sequoia, 2006||Toyota||Sequoia, 2005||Toyota||Sequoia, 2001||Toyota||Sequoia, 2002||Toyota||Sequoia, 2003||Toyota||Sequoia, 2004||Toyota||Sequoia
|
