0 грн.
Eibach LIFT-BLOCKS спроєктовані для вирівнювання передньої та задньої частин пікапів без заміни пружин або амортизаторів, забезпечуючи акуратне й практичне підняття підвіски та довговічну конструкцію.
* Розроблено для використання з амортизаторами PRO-TRUCK Sport.
| Висота підйому, задня частина | 1" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Block Height 1.0" |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Сторона встановлення | Задня |
| Висота підйому, дюйм | 1" |
| Кількість | Комплект |
| Висота коробки | 4.2 in |
| Ширина коробки | 4.3 in |
| Довжина коробки | 11.1 in |
| Вага | 8.5 lbs |
| Тип приводу | 4WD |
| Підмодель | LT, WT, Z71 |
| Сумісність | 2023||Chevrolet||Colorado, 2024||Chevrolet||Colorado, 2025||Chevrolet||Colorado |
