0 грн.
Покращуйте прохідність на бездоріжжі завдяки регульованій висоті підвіски та точно налаштованій роботі. Ця система поєднує різьбові койловери з регулюванням висоти та задні спортивні амортизатори для збалансованого керування й довговічності.
| Висота підйому, задня частина | 0-1" |
| Висота підйому, передня частина | 0-2.2" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Out of the box coil-over height is set to be level with OE rear height. Trim level and cab/bed configuration will cause variance in final lift heights. |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Truck Lift Stage 2 |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Висота підйому, дюйм | 0-2.2" x 0-1" |
| Кількість | Передні койловери + задні амортизатори |
| Висота коробки | 9.2 in |
| Ширина коробки | 20.4 in |
| Довжина коробки | 29.6 in |
| Вага | 61.6 lbs |
| Тип приводу | 4WD |
| Підмодель | LT, WT, Z71 |
| Сумісність | 2023||Chevrolet||Colorado, 2024||Chevrolet||Colorado, 2025||Chevrolet||Colorado |
