0 грн.
Eibach PRO-TRUCK-LIFT STAGE 2R поєднує передні різьбові койловери з регулюванням висоти та задні амортизатори з виносним резервуаром, що дозволяє точно налаштувати висоту та забезпечити максимальні можливості на бездоріжжі.
| Висота підйому, задня частина | 0-1" |
| Висота підйому, передня частина | 0-2.2" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Out of the box coil-over height is set to be level with OE rear height. Trim level and cab/bed configuration will cause variance in final lift heights. |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Truck Lift Stage 2R |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Висота підйому, дюйм | 0-2.2" x 0-1" |
| Кількість | Передні койловери + задні амортизатори з резервуаром |
| Висота коробки | 9.3 in |
| Ширина коробки | 20.4 in |
| Довжина коробки | 30.3 in |
| Вага | 67 lbs |
| Тип приводу | 4WD |
| Підмодель | LT, WT, Z71 |
| Сумісність | 2023||Chevrolet||Colorado, 2024||Chevrolet||Colorado, 2025||Chevrolet||Colorado |
