0 грн.
Амортизатори Eibach PRO-TRUCK SPORT забезпечують кращий контроль і ефективне гасіння коливань як на дорозі, так і на бездоріжжі — у міцному, високопродуктивному виконанні.
*Сумісні з ліфтованими підвісками від 0" до 2".
| Висота підйому, передня частина | 0-1.5" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Listed heights are OE spring bottom clip and OE spring top clip. |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Truck Sport |
| Тип амортизатора | Однотрубний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Висота підйому, дюйм | 0-1.5" |
| Тип регуліровки | Нерегульований |
| Резервуар | Ні |
| Кількість | Один |
| Висота коробки | 3.25 in |
| Ширина коробки | 3.5 in |
| Довжина коробки | 32.5 in |
| Вага | 7 lbs |
| Тип приводу | 4WD |
| Підмодель | LT, WT, Z71 |
| Сумісність | 2023||Chevrolet||Colorado, 2024||Chevrolet||Colorado, 2025||Chevrolet||Colorado |
