0 грн.
Підкорюйте нові висоти з Eibach PRO-LIFT-KIT-HD — комплектом, розробленим для серйозного бездоріжжя із збереженням впевненої поведінки на дорозі.
| Висота підйому, задня частина | 3" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Only meant for vehicles with additional weight in the rear (200-400lbs) Rear Springs Only. Must be used with Eibach Pro-Truck Sport Rear Shocks. |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Lift Kit HD |
| Сторона встановлення | Зад |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Кількість | Пара |
| Висота коробки | 14.375 in |
| Ширина коробки | 22.25 in |
| Довжина коробки | 22.25 in |
| Вага | 33.51 lbs |
|
Сумісність
Show all |
1991||Toyota||Land Cruiser 80, 1992||Toyota||Land Cruiser 80, 1993||Toyota||Land Cruiser 80, 1994||Toyota||Land Cruiser 80, 1995||Toyota||Land Cruiser 80, 1996||Toyota||Land Cruiser 80, 1997||Toyota||Land Cruiser 80
|
