0 грн.
Eibach PRO-TRUCK-LIFT STAGE 1 поєднує ліфт-пружини та спортивні амортизатори з регулюванням висоти, щоб збільшити простір у колісних арках для встановлення більших шин і підвищити характеристики на дорозі й бездоріжжі.
| Висота підйому, задня частина | 3" |
| Висота підйому, передня частина | 3" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Includes Pro-Truck Lift Springs and Pro-Truck Sport Shocks. |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Truck Lift Stage 1 |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Висота підйому, дюйм | 3" x 3" |
| Кількість | Комплект |
| Висота коробки | 7 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Довжина коробки | 25 in |
| Вага | 31 lbs |
|
Сумісність
Show all |
1991||Toyota||Land Cruiser 80, 1992||Toyota||Land Cruiser 80, 1993||Toyota||Land Cruiser 80, 1994||Toyota||Land Cruiser 80, 1995||Toyota||Land Cruiser 80, 1996||Toyota||Land Cruiser 80, 1997||Toyota||Land Cruiser 80
|
