0 грн.
Амортизатори Eibach PRO-TRUCK SPORT мають монотрубну конструкцію, що забезпечує покращену керованість і демпфувальні характеристики на дорозі та бездоріжжі.
* Сумісні з ліфтованими підвісками з підйомом 0–3".
| Висота підйому, передня частина | 0-3" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Can accommodate lifted suspensions between 0-3" |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Truck Sport |
| Тип амортизатора | Однотрубний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Висота підйому, дюйм | 0-3" |
| Тип регуліровки | Нерегульований |
| Резервуар | Ні |
| Кількість | Один |
| Висота коробки | 4.2 in |
| Ширина коробки | 4.4 in |
| Довжина коробки | 33 in |
| Вага | 6.2 lbs |
|
Сумісність
Show all |
1991||Toyota||Land Cruiser 80, 1992||Toyota||Land Cruiser 80, 1993||Toyota||Land Cruiser 80, 1994||Toyota||Land Cruiser 80, 1995||Toyota||Land Cruiser 80, 1996||Toyota||Land Cruiser 80, 1997||Toyota||Land Cruiser 80
|
