0 грн.
Hawk Performance Ceramic — гальмівні колодки з преміального керамічного компаунду, розроблені для тихої роботи, ультранизького рівня пилу та стабільних гальмівних характеристик без втрати гальмівної сили. Формула знижує шум, вібрації та жорсткість під час гальмування, водночас мінімізує знос колодок і подовжує ресурс гальмівних дисків.
Основні переваги:
| Years | Make | Model | Compatibility Notes |
| 2010–2012 | Toyota | Tundra Platinum | Engine: 5.7L (Gas) |
| 2010, 2012 | Toyota | Tundra Platinum | Engine: 5.7L (Flex Fuel) |
| 2010 | Toyota | Tundra Platinum | Engine: 4.6L (Gas) |
| Кількість | Комплект |
| Серія | Performance Ceramic |
| Сторона встановлення | Задня |
| Бренд | Hawk Performance |
| Вага | 6.1 lbs |
| Довжина коробки | 8.6 in |
| Ширина коробки | 3.6 in |
| Висота коробки | 3.5 in |
|
Сумісність
Show all |
2010||Toyota||Tundra, 2011||Toyota||Tundra, 2012||Toyota||Tundra, 2013||Toyota||Tundra, 2014||Toyota||Tundra, 2015||Toyota||Tundra, 2016||Toyota||Tundra, 2017||Toyota||Tundra, 2018||Toyota||Tundra, 2019||Toyota||Tundra, 2020||Toyota||Tundra, 2021||Toyota||Tundra
|
