0 грн.
Фрикційний склад гальмівних колодок Hawk Performance HP Plus розроблений для автокросу та трек-днів, для водіїв, яким потрібен високопродуктивний гоночний склад, що витримує нагрів на треку та водночас залишається придатним для дорожнього використання. HP Plus використовує високотехнологічний фрикційний матеріал Ferro-Carbon, створений для спортивної їзди, що забезпечує нижчі темпи зносу і вищі значення гальмівного моменту порівняно з багатьма конкуруючими матеріалами.
Добре підходить водіям, які переходять зі штатних колодок або лише починають трекові виїзди: HP Plus забезпечує помітне зростання гальмівного моменту та розширений температурний діапазон без потреби частих замін колодок.
| Years | Make | Model | Compatibility Notes |
| 2010–2012 | Toyota | Tundra Platinum | Engine: 5.7L (Gas) |
| 2010, 2012 | Toyota | Tundra Platinum | Engine: 5.7L (Flex Fuel) |
| 2010 | Toyota | Tundra Platinum | Engine: 4.6L (Gas) |
| Кількість | Комплект |
| Підмодель | 5.7L V8 Gas |
| Серія | HP+ |
| Сторона встановлення | Задня |
| Бренд | Hawk Performance |
| Вага | 5.7 lbs |
| Довжина коробки | 8.8 in |
| Ширина коробки | 3.7 in |
| Висота коробки | 3.5 in |
| Сумісність | 2010||Toyota||Tundra, 2011||Toyota||Tundra, 2012||Toyota||Tundra |
