Hawk Performance SuperDuty — фрикційний склад для важких умов, створений на основі ферокарбонової формули, щоб забезпечити виняткову стійкість до ослаблення гальм (fade) та витривалість у високотемпературних режимах. Розроблений для важких комерційних транспортних засобів і легких вантажівок та пікапів для експлуатації на дорогах загального користування, яким потрібне потужне гальмування та збільшений ресурс колодок і гальмівних дисків.
Склад забезпечує сильний початковий «хват» і стабільну ефективність під час тривалих інтенсивних навантажень. Попри можливе утворення певної кількості гальмівного пилу, він оптимізований для надійної зупинки важко навантажених автомобілів і стійкості до зносу при роботі на підвищених температурах.
*Примітки щодо сумісності/установки: Рекомендовано для транспортних засобів класу 2 і вище та важких легких вантажівок (від 3/4 тонни і більше), особливо тих, що буксирують або перевозять великі вантажі. Деякі менші автомобілі з недостатньо потужними гальмівними системами також можуть отримати перевагу, якщо штатні колодки часто перегріваються. У межах норми можливе утворення певної кількості гальмівного пилу під час звичайної експлуатації.
| Years | Make | Model | Compatibility Notes |
| 2010–2012 | Toyota | Tundra Platinum | Engine: 5.7L (Gas) |
| 2010, 2012 | Toyota | Tundra Platinum | Engine: 5.7L (Flex Fuel) |
| 2010 | Toyota | Tundra Platinum | Engine: 4.6L (Gas) |
| Кількість | Комплект |
| Серія | Super Duty |
| Сторона встановлення | Задня |
| Бренд | Hawk Performance |
| Вага | 6 lbs |
| Довжина коробки | 8.6 in |
| Ширина коробки | 3.6 in |
| Висота коробки | 3.5 in |
|
Сумісність
Show all |
2010||Toyota||Tundra, 2011||Toyota||Tundra, 2012||Toyota||Tundra, 2013||Toyota||Tundra, 2014||Toyota||Tundra, 2015||Toyota||Tundra, 2016||Toyota||Tundra, 2017||Toyota||Tundra, 2018||Toyota||Tundra, 2019||Toyota||Tundra, 2020||Toyota||Tundra, 2021||Toyota||Tundra
|
