Ліфт-комплект підвіски Lexus GX470/Toyota Prado 120 03-09 Pro Truck Lift Stage 1 Plus Lift 2" x 2.2" Eibach E81-59-005-01-22
Buy Ліфт-комплект підвіски Lexus GX470/Toyota Prado 120 03-09 Pro Truck Lift Stage 1 Plus Lift 2" x 2.2" Eibach E81-59-005-01-22
Price
Артикул: E81-59-005-01-22
Quantity
Переконайтеся, що він підходить
Виберіть свій автомобіль, щоб переконатися, що ця запчастина підходить.
Замовлення по телефону
Eibach PRO-TRUCK-LIFT STAGE 1
  • Перевірені технології: Вироблено на основі технологій, відпрацьованих у офроуд‑перегонах.
  • Якісне виконання: Вироблено в США з обмеженою довічною гарантією.
Ліфт-комплект підвіски Lexus GX470/Toyota Prado 120 03-09 Pro Truck Lift Stage 1 Plus Lift 2" x 2.2" Eibach E81-59-005-01-22 - Features
Висота підйому, задня частина 2.2"
Висота підйому, передня частина 2"
Бренд Eibach
Примітка We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications.
Серія Pro Truck Lift Stage 1 Plus
Сторона встановлення Перед, Зад
Висота підйому, дюйм 2" x 2.2"
Кількість Пара
Висота коробки 6.9 in
Ширина коробки 13.7 in
Довжина коробки 31.3 in