Ліфт-комплект підвіски Lexus GX470/Toyota Prado 120 03-09 Pro Truck Lift Stage 2 Lift 1.5-3" x 2.2" Eibach E86-59-005-01-22
Buy Ліфт-комплект підвіски Lexus GX470/Toyota Prado 120 03-09 Pro Truck Lift Stage 2 Lift 1.5-3" x 2.2" Eibach E86-59-005-01-22
Price
Артикул: E86-59-005-01-22
Quantity
Переконайтеся, що він підходить
Виберіть свій автомобіль, щоб переконатися, що ця запчастина підходить.
Замовлення по телефону
Eibach PRO-TRUCK-LIFT Stage 2
  • Пружини ERO Off-Road Race — оснащено та сумісне.
  • Кріплення койловерів із анодованого фрезерованого алюмінію 6061-T6.
  • Поршень 46 мм, однотрубна конструкція з азотним наповненням і клапанами змінного зусилля.
  • Посилена система сайлентблоків, випробувана циклічно.
  • Спроєктовано, випробувано та виготовлено компанією Eibach у США.
  • Обмежена довічна гарантія.
Ліфт-комплект підвіски Lexus GX470/Toyota Prado 120 03-09 Pro Truck Lift Stage 2 Lift 1.5-3" x 2.2" Eibach E86-59-005-01-22 - Features
Висота підйому, задня частина 2.2"
Висота підйому, передня частина 1.5-3"
Бренд Eibach
Примітка We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications.
Серія Pro Truck Lift Stage 2
Сторона встановлення Перед, Зад
Висота підйому, дюйм 1.5-3" x 2.2"
Кількість Комплект
Висота коробки 7.5 in
Ширина коробки 15.7 in
Довжина коробки 31.4 in