0 грн.
Покращуйте здатність автомобіля перевозити вантаж завдяки різьбовим, регульованим по висоті опорам пружин, які дають змогу точно налаштувати висоту підвіски та максимально збільшити кліренс.
* Для автомобілів із додатковою вагою 400 фунтів.
| Висота підйому, задня частина | 2-3.5" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Height Adjustable Rear Spring from 2.0" to 3.5" with 400lbs of added rear weight. |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Сторона встановлення | Зад |
| Висота підйому, дюйм | 2-3.5" |
| Кількість | Задні пружини + регулятори + комплект обмежувачів |
| Висота коробки | 7 in |
| Ширина коробки | 14.8 in |
| Довжина коробки | 24.9 in |
| Вага | 29 lbs |
|
Сумісність
Show all |
2004||Lexus||GX470, 2005||Lexus||GX470, 2006||Lexus||GX470, 2007||Lexus||GX470, 2008||Lexus||GX470, 2003||Toyota||Prado 120, 2004||Toyota||Prado 120, 2005||Toyota||Prado 120, 2006||Toyota||Prado 120, 2007||Toyota||Prado 120, 2008||Toyota||Prado 120, 2009||Toyota||Prado 120, 2003||Lexus||GX470, 2009||Lexus||GX470
|
