0 грн.
Підкорюйте нові висоти з Eibach PRO-LIFT-KIT-HD, спроєктованим для підвищення позашляхових можливостей та впевненого контролю при збільшеному корисному навантаженні.
* Задній підйом змінюється залежно від доданого статичного навантаження (корисне навантаження). Для найкращих результатів використовуйте разом з амортизаторами Eibach.
| Застосування | Перед | Зад |
| 2022-2025 Ford Maverick TREMOR Подвійна кабіна 2.0L EcoBoost AWD C2 | Н/З | +1-0" |
| 2022-2025 Ford Maverick 2.0L EcoBoost AWD C2 | Н/З | +1,5-0,5" |
| 2025-2025 Ford Maverick LOBO 2.0L EcoBoost AWD C2 | Н/З | +2-1" |
| Висота підйому, задня частина | 0-2" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Tested with factory dampers. Listed rear lift heights range from 0lbs(1st height listed) to 500lbs(2nd height listed). Only recommended to run at fully load height, other heights listed for reference only. Too much lift will cause poor ride quality. |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Lift Kit HD |
| Сторона встановлення | Зад |
| Висота підйому, дюйм | 0-2" |
| Кількість | Пара |
| Висота коробки | 6.25 in |
| Ширина коробки | 14.375 in |
| Довжина коробки | 22.5 in |
| Вага | 16.53 lbs |
| Підмодель | 2.0L L4 Gas |
| Тип приводу | 4WD |
|
Сумісність
Show all |
2022||Ford||Maverick, 2023||Ford||Maverick, 2024||Ford||Maverick, 2025||Ford||Maverick
|
