0 грн.
Комплект пружин Eibach PRO-KIT забезпечує спортивну керованість і більш агресивну посадку, зберігаючи комфорт ходу. Розроблений для зниження центру ваги, він покращує гальмування та проходження поворотів, даруючи чітку реакцію і впевненість за кермом.
| Сумісність | Перед | Зад |
| 2022-2025 Ford Maverick 2.0L EcoBoost AWD C2 | -2.0" | -2.9" |
| 2025-2025 Ford Maverick LOBO 2.0L EcoBoost AWD C2 | -1.7" | -2" |
| Висота підйому, задня частина | -2-2.9" |
| Висота підйому, передня частина | -1.7-2" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Designed for use with OE shocks Use Eibach rear camber arm AC41-35-057-01-02 to get rear camber into spec. Front camber bolts 5.81315K are available if front camber is out of spec. |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Kit |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Висота підйому, дюйм | -1.7-2" x -2-2.9" |
| Кількість | Комплект 4шт |
| Висота коробки | 7.8 in |
| Ширина коробки | 16 in |
| Довжина коробки | 26.8 in |
| Вага | 26.9 lbs |
| Підмодель | 2.0L L4 Gas |
| Тип приводу | 4WD |
|
Сумісність
Show all |
2022||Ford||Maverick, 2023||Ford||Maverick, 2024||Ford||Maverick, 2025||Ford||Maverick
|
