0 грн.
Ці фірмові койловери покращать керованість та якість їзди вашого позашляховика. Вони заздалегідь налаштовані для вашого авто для максимального покращення характеристик
| Бренд | Icon Vehicle Dynamics |
| Серія | 2.5 Internal Reservoir |
| Тип амортизатора | Однотрубний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Висота підйому, дюйм | 0-3" |
| Тип регуліровки | Нерегульований |
| Висота коробки | 9.3 in |
| Ширина коробки | 13.2 in |
| Довжина коробки | 26.7 in |
| Вага | 46.4 lbs |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2020||Dodge||Ram 1500, 2019||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2020||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2019||Ram||1500
|
