Комплект передніх пружин Dodge Ram 1500 19-25 Pro Lift Kit Lift 1-2" Eibach E30-27-011-02-20
Buy Комплект передніх пружин Dodge Ram 1500 19-25 Pro Lift Kit Lift 1-2" Eibach E30-27-011-02-20
Price
Артикул: E30-27-011-02-20
Quantity
Переконайтеся, що він підходить
Виберіть свій автомобіль, щоб переконатися, що ця запчастина підходить.
Замовлення по телефону
Пружини Eibach PRO-LIFT-KIT
  • Збільшений дорожній просвіт
  • Більший зазор у колісних арках для встановлення більших дисків і шин
  • Точно спроєктовані для покращеної прохідності поза дорогами
  • Відмінна стабільність і керованість на дорогах
  • Вироблено в США
  • Обмежена довічна гарантія
* Несумісно з пневмопідвіскою на зазначених модифікаціях.
Сумісність Перед Зад
2019-2024 Ram 1500 REBEL Crew Cab +1.0" Н/З
2019-2024 Ram 1500 1500 Crew Cab 5.7 л HEMI V8, 4WD +2.0" Н/З
2025-2025 Ram 1500 REBEL Crew Cab 3.0 л, 6-цил. бітурбо, 4WD | крім пневмопідвіски +1.4" Н/З
Висота підйому, передня частина 1-2"
Бренд Eibach
Примітка Front Springs Only. Must be used with Eibach Pro-Truck Sport Front Shocks.
Примітка We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications.
Примітка Exc. Air Suspension
Серія Pro Lift Kit
Сторона встановлення Перед
Висота підйому, дюйм 1-2"
Кількість Пара
Висота коробки 6.9 in
Ширина коробки 14.8 in
Довжина коробки 24.9 in