0 грн.
Точно спроєктовані амортизатори для кращого контролю та комфорту вашого пікапа. Розраховані на довговічність і стабільну роботу як на дорозі, так і на бездоріжжі.
| Сумісність | Передня вісь | Задня вісь |
| 1999-2016 Ford F-250 Super Duty 2WD | Н/З | Н/З |
| 1999-2004 Ford F-350 Super Duty 2WD | Н/З | Н/З |
| 2005-2016 Ford F-350 Super Duty 2WD | Н/З | Н/З |
| Висота підйому, задня частина | 0" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Performance OE Replacement Shock |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Truck |
| Тип амортизатора | Однотрубний |
| Сторона встановлення | Задня |
| Висота підйому, дюйм | 0" |
| Тип регуліровки | Нерегульований |
| Резервуар | Ні |
| Кількість | Один |
| Висота коробки | 3.5 in |
| Ширина коробки | 3.5 in |
| Довжина коробки | 30.75 in |
| Вага | 6 lbs |
| Тип приводу | RWD |
|
Сумісність
Show all |
2008||Ford||F-250, 2009||Ford||F-250, 2010||Ford||F-250, 2011||Ford||F-250, 2012||Ford||F-250, 2013||Ford||F-250, 2014||Ford||F-250, 2015||Ford||F-250, 2016||Ford||F-250, 2008||Ford||F-350, 2009||Ford||F-350, 2010||Ford||F-350, 2011||Ford||F-350, 2012||Ford||F-350, 2013||Ford||F-350, 2014||Ford||F-350, 2015||Ford||F-350, 2016||Ford||F-350, 2007||Ford||F-250, 2007||Ford||F-350, 2006||Ford||F-250, 2006||Ford||F-350, 2005||Ford||F-250, 2005||Ford||F-350, 2004||Ford||F-250, 2004||Ford||F-350, 2003||Ford||F-250, 2003||Ford||F-350, 2002||Ford||F-250, 2002||Ford||F-350, 2001||Ford||F-250, 2001||Ford||F-350, 2000||Ford||F-250, 2000||Ford||F-350, 1999||Ford||F-250, 1999||Ford||F-350
|
