0 грн.
Відчуйте кращий контроль і впевнене гасіння коливань на дорозі та бездоріжжі з амортизаторами Eibach PRO-TRUCK SPORT SHOCKS, створеними для точного керування та довговічності.
* Монтаж/сумісність: Підходить для ліфтованих підвісок з підйомом 0-1.5".
| Висота підйому, задня частина | 0-1.5" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Can accommodate lifted suspensions between 0-1.5" |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Truck Sport |
| Тип амортизатора | Однотрубний |
| Сторона встановлення | Задня |
| Висота підйому, дюйм | 0-1.5" |
| Тип регуліровки | Нерегульований |
| Резервуар | Ні |
| Кількість | Один |
| Висота коробки | 3 in |
| Ширина коробки | 3 in |
| Довжина коробки | 30 in |
| Вага | 6.61 lbs |
| Тип приводу | RWD |
|
Сумісність
Show all |
2004||Ford||F-350, 2003||Ford||F-350, 2002||Ford||F-350, 2001||Ford||F-350, 2000||Ford||F-350, 1999||Ford||F-350
|
