0 грн.
Спроєктований для впевненості на дорозі та бездоріжжі, Eibach PRO-LIFT-KIT-HD підвищує кліренс і дозволяє встановлювати більші колеса та шини, зберігаючи стабільну та передбачувану керованість.
| Сумісність | Перед | Зад |
| 2003-2009 Toyota 4Runner V6 4.0L 2WD/4WD | Н/З | +1.5-1.0" |
| 2003-2009 Toyota 4Runner V6 4.0L 2WD/4WD | з X-REAS | Н/З | +1.5-1.0" |
| 2006-2009 Toyota FJ Cruiser Base | Н/З | +1.5-1.0" |
| 2010-2014 Toyota FJ Cruiser Base | Н/З | +1.5-1.0" |
| Висота підйому, задня частина | 1-1.5" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Rear Springs Only. Must be used with Eibach Pro-Truck Sport Rear Shocks. Only meant for vehicles with additional weight in the rear (200-400lbs) |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Lift Kit HD |
| Сторона встановлення | Зад |
| Висота підйому, дюйм | 1-1.5" |
| Кількість | Пара |
| Висота коробки | 7.2 in |
| Ширина коробки | 15.2 in |
| Довжина коробки | 17.1 in |
| Вага | 23.8 lbs |
|
Сумісність
Show all |
2006||Toyota||FJ Cruiser, 2007||Toyota||FJ Cruiser, 2008||Toyota||FJ Cruiser, 2009||Toyota||FJ Cruiser, 2010||Toyota||FJ Cruiser, 2011||Toyota||FJ Cruiser, 2012||Toyota||FJ Cruiser, 2013||Toyota||FJ Cruiser, 2014||Toyota||FJ Cruiser, 2003||Toyota||4Runner, 2004||Toyota||4Runner, 2005||Toyota||4Runner, 2006||Toyota||4Runner, 2007||Toyota||4Runner, 2008||Toyota||4Runner, 2009||Toyota||4Runner
|
