Комплект задніх пружин Toyota 4Runner/FJ Cruiser 03-14 Pro Lift Kit Lift 1" Eibach E30-82-073-01-02
Buy Комплект задніх пружин Toyota 4Runner/FJ Cruiser 03-14 Pro Lift Kit Lift 1" Eibach E30-82-073-01-02
Price
Артикул: E30-82-073-01-02
Quantity
Переконайтеся, що він підходить
Виберіть свій автомобіль, щоб переконатися, що ця запчастина підходить.
Замовлення по телефону
Пружини Eibach PRO-LIFT-KIT
  • Збільшений дорожній просвіт
  • Більше простору в колісних арках під більші диски та шини
  • Точно спроєктовано для покращення прохідності на бездоріжжі
  • Відмінна стабільність і керованість на дорозі
  • Вироблено в США
  • Обмежена довічна гарантія
Сумісність Перед Зад
2003-2009 Toyota 4Runner SUV V8 4.7L 4WD Н/З +1.0"
2003-2009 Toyota 4Runner V6 4.0L 2WD/4WD Н/З +1.0"
2003-2009 Toyota 4Runner V6 4.0L 2WD/4WD | з X-REAS Н/З +1.0"
2006-2009 Toyota FJ Cruiser Base Н/З +1.0"
2010-2014 Toyota FJ Cruiser Base Н/З +1.0"
Комплект задніх пружин Toyota 4Runner/FJ Cruiser 03-14 Pro Lift Kit Lift 1" Eibach E30-82-073-01-02 - Features
Висота підйому, задня частина 1"
Бренд Eibach
Примітка Rear Springs Only. Must be used with Eibach Pro-Truck Sport Rear Shocks.
Примітка We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications.
Серія Pro Lift Kit
Сторона встановлення Зад
Висота підйому, дюйм 1"
Кількість Пара
Висота коробки 7.3 in
Ширина коробки 15.4 in
Довжина коробки 17.4 in