0 грн.
Підкорюйте нові вершини з Eibach PRO-LIFT-KIT-HD, створеним для підвищення керованості та прохідності за підвищеного корисного навантаження.
* Розроблено для використання разом з амортизаторами Eibach; діапазон ліфта ззаду може змінюватися зі збільшенням статичної ваги.
| Сумісність | Перед | Зад |
| 2024-2025 INEOS GRENADIER позашляховик 3.0 л 6-цил. турбо 4WD | Н/З | +2.8-1.4" |
| 2024-2025 INEOS GRENADIER QUARTERMASTER 4-дверний 3.0 л 6-цил. турбо 4WD | Н/З | +2.8-1.4" |
| Висота підйому, задня частина | 1.4-2.8" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Rear Springs only Listed rear lift heights range from 0lbs(1st height listed) to 1000lbs(2nd height listed). Only recommended to run at fully load height, other heights listed for reference only. Too much lift will cause poor ride quality. Recommended t |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Lift Kit HD |
| Сторона встановлення | Задня |
| Висота підйому, дюйм | 1.4-2.8" |
| Кількість | Пара |
| Висота коробки | 7.1 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Довжина коробки | 25 in |
| Вага | 42.8 lbs |
| Сумісність | 2024||INEOS||Grenadier, 2025||INEOS||Grenadier |
