0 грн.
Підкорюйте нові вершини з Eibach PRO-LIFT-KIT-HD — надійним рішенням для підйому передньої частини та впевненої роботи на бездоріжжі у вимогливих проєктах.
* Розроблено для авто з додатковою вагою 100–200 lb на передній частині (бампер, лебідка або силова броня). Застосовується лише для підйому передньої частини; задня частина — не застосовується.
| Сумісність | Перед | Зад |
| 2024-2025 INEOS GRENADIER SUV 3.0L 6 цил. Turbo 4WD | +3-2.3" | Не застосовується |
| 2024-2025 INEOS GRENADIER QUARTERMASTER 4-дверний 3.0L 6 цил. Turbo 4WD | +3-2.3" | Не застосовується |
| Висота підйому, передня частина | 2.3-3" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Listed front lift heights range from 0lbs(1st height listed) to 250lbs(2nd height listed). Only recommended to run at heights of 150-250lbs, other heights listed for reference only. Too much lift will cause poor ride quality. Front Spring Only Recommend |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Lift Kit HD |
| Сторона встановлення | Передня |
| Висота підйому, дюйм | 2.3-3" |
| Кількість | Пара |
| Висота коробки | 6.8 in |
| Ширина коробки | 14.9 in |
| Довжина коробки | 24.7 in |
| Вага | 31.4 lbs |
| Сумісність | 2024||INEOS||Grenadier, 2025||INEOS||Grenadier |
