0 грн.
Eibach PRO-KIT забезпечує спортивну керованість і більш агресивну посадку, зберігаючи щоденний комфорт їзди.
| Сумісність | Перед | Зад |
| 2021-2024 Chevrolet SUBURBAN SUV 4WD GMT T1XX | -1.25" | -2.3" |
| 2021-2024 GMC Yukon XL SUV 5.3L/6.2L AWD GMT T1XX | -1.3" | -2.0" |
| Висота підйому, задня частина | -2-2.3" |
| Висота підйому, передня частина | -1.25-1.3" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Designed for use with OE shocks Excludes Air Ride and Electronic Shocks |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Kit |
| Сторона встановлення | Передня, Задня |
| Висота підйому, дюйм | -1.25-1.3" x -2-2.3" |
| Кількість | Комплект 4шт |
| Висота коробки | 3.75 in |
| Ширина коробки | 18 in |
| Довжина коробки | 64.5 in |
| Вага | 19.84 lbs |
| Підмодель | 6.2L V8 Gas, 5.3L V8 Gas |
| Тип приводу | 4WD |
|
Сумісність
Show all |
2022||Chevrolet||Suburban, 2021||Chevrolet||Suburban, 2021||GMC||Yukon XL, 2022||GMC||Yukon XL, 2023||Chevrolet||Suburban, 2023||GMC||Yukon XL, 2024||Chevrolet||Suburban, 2024||GMC||Yukon XL
|
