0 грн.
Bestop Supertop for Truck забезпечує гнучке накриття та надійне зберігання у кузові пікапа завдяки зручній конструкції, яку легко обслуговувати одній людині, та знімним тканинним бічним панелям.
*Примітки щодо встановлення/сумісності: Кріпиться комплектними затискачами без свердління. Третій стоп-сигнал не входить до комплекту. Перед встановленням перевірте сумісність із вашою конкретною моделлю пікапа.
| Бренд | Bestop |
| Матеріал | Чорний діамант |
| Серія | Truck 2 |
| Вага | 66 lbs |
| Довжина коробки | 57 in |
| Ширина коробки | 28 in |
| Висота коробки | 6 in |
| Код UPC | 077848145590 |
| Колір | Black Diamond |
|
Сумісність
Show all |
2020||Nissan||Frontier, 2019||Nissan||Frontier, 2018||Nissan||Frontier, 2017||Nissan||Frontier, 2016||Nissan||Frontier, 2015||Nissan||Frontier, 2014||Nissan||Frontier, 2013||Nissan||Frontier, 2012||Nissan||Frontier, 2011||Nissan||Frontier, 2010||Nissan||Frontier, 2009||Nissan||Frontier, 2008||Nissan||Frontier, 2007||Nissan||Frontier, 2006||Nissan||Frontier, 2005||Nissan||Frontier, 2021||Nissan||Frontier, 2022||Nissan||Frontier, 2023||Nissan||Frontier, 2024||Nissan||Frontier, 2025||Nissan||Frontier, 2026||Nissan||Frontier
|
| Product Code | 7733835 |
| Підмодель | 5' Bed |
