0 грн.
Ця система BORLA® Cat-Back розроблена для підвищення потужності та відтворення класичного звучання S-Type для Frontier з двигуном 3.8L. Конструкція забезпечує насичений спортивний тон із мінімальним гулом і поліпшеним потоком вихлопних газів.
*Сумісність/Примітки: 2022-2025 Nissan Frontier 3.8L V6 — автоматична трансмісія — 2WD/4WD. Підходить для подовженої кабіни зі стандартною платформою (6'1") з колісною базою 126"; подвійної кабіни з короткою платформою (5') з колісною базою 126"; та подвійної кабіни зі стандартною платформою (6'1") з колісною базою 139.8".
| Трансмісія | Автомат |
| Рівень звуку | Помірний |
| Підмодель | 3.8L V6 Gas |
| Серія | S-Type |
| Підмодель | Crew Cab, King Cab |
| Тип приводу | 4WD |
| Підмодель | 5' Bed, 6'1" Bed |
| Бренд | Borla |
| Вага | 53.4 lbs |
| Довжина коробки | 58.2 in |
| Ширина коробки | 17.5 in |
| Висота коробки | 15.8 in |
|
Сумісність
Show all |
2022||Nissan||Frontier, 2023||Nissan||Frontier, 2024||Nissan||Frontier, 2025||Nissan||Frontier
|
