$0
The Bestop Supertop for Truck provides flexible coverage and secure storage for truck beds with a user-friendly design that enables easy one-person operation and features removable fabric side panels.
*Installation/compatibility notes: Attaches with the included clamps for a no-drill installation. Third brake light is not included. Verify fitment with your specific truck model prior to installation.
| Brand | Bestop |
| Material | Black Diamond |
| Series | Truck 2 |
| Box Weight | 66 lbs |
| Box Length | 57 in |
| Box Width | 28 in |
| Box Height | 6 in |
| UPCCode | 077848145590 |
| Color | Black Diamond |
|
Fitment
Show all |
2020||Nissan||Frontier, 2019||Nissan||Frontier, 2018||Nissan||Frontier, 2017||Nissan||Frontier, 2016||Nissan||Frontier, 2015||Nissan||Frontier, 2014||Nissan||Frontier, 2013||Nissan||Frontier, 2012||Nissan||Frontier, 2011||Nissan||Frontier, 2010||Nissan||Frontier, 2009||Nissan||Frontier, 2008||Nissan||Frontier, 2007||Nissan||Frontier, 2006||Nissan||Frontier, 2005||Nissan||Frontier, 2021||Nissan||Frontier, 2022||Nissan||Frontier, 2023||Nissan||Frontier, 2024||Nissan||Frontier, 2025||Nissan||Frontier, 2026||Nissan||Frontier
|
| Product Code | 7733835 |
| Submodel | 5' Bed |
