Air Lift LoadLifter 5000 Ultimate забезпечує до 5 000 фунтів вантажопідйомності та має внутрішній буфер для поглинання ударів дороги і зменшення пробоїв. Ці міцні, надійні пневмопружини повністю регулюються від 5 до 100 PSI для стабільної, рівної їзди, незалежно від того, завантажений автомобіль чи ні.
Спокій на дорозі: Безпечна експлуатація при нульовому PSI. На відміну від стандартних комплектів пневмопружин, LoadLifter 5000 Ultimate має внутрішній буфер. Це унікальне доповнення дозволяє пневмоподушкам працювати безпечно навіть при 0 PSI, якщо це необхідно. Ця функція забезпечує спокій водіям, знаючи, що підвіска їхнього автомобіля може впоратися з будь-якими несподіваними викликами.
Внутрішній буфер: Ще один рівень комфорту. Включення внутрішнього буфера відрізняє LoadLifter 5000 Ultimate від стандартних комплектів пневмопружин. Ця інноваційна функція забезпечує комфорт їзди в три етапи, поглинаючи удари і вібрації від нерівних доріг і складних умов.
Їдьте з упевненістю: До 5 000 фунтів вантажопідйомності. З вантажопідйомністю до 5 000 фунтів, комплекти пневмопружин LoadLifter 5000 Ultimate розроблені для легкого перевезення найважчих вантажів. Незалежно від того, чи ви тягнете причіп, перевозите вантаж або важке обладнання, ці комплекти забезпечують підтримку, необхідну для безпечної та стабільної їзди.
Основні характеристики:
* Підходить для всіх двигунів, включаючи 3.0L Duramax Diesel. Не підходить для автомобілів з Adaptive Ride Control.
| Бренд | Air lift |
| Примітка | Not Fit Trail Boss/AT4 Models |
| Примітка | Fit's all engines, including 3.0L Duramax Diesel. |
| Примітка | Does not fit vehicles with Adaptive Ride Control. |
| Потрібне свердління | Нет |
| Навантаження | До 5000 фунтів |
| Сторона встановлення | Зад |
| Внутрішній відбійник | Так |
| Вага | 27.9 lbs |
| Довжина коробки | 14 in |
| Ширина коробки | 11.5 in |
| Висота коробки | 9.3 in |
| Серія | LoadLifter 5000 Ultimate |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
|
Сумісність
Show all |
2020||Chevrolet||Silverado 1500, 2020||GMC||Sierra 1500, 2021||Chevrolet||Silverado 1500, 2021||GMC||Sierra 1500, 2019||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2019||GMC||Sierra 1500 New Model, 2022||Chevrolet||Silverado 1500, 2022||GMC||Sierra 1500, 2023||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2025||Chevrolet||Silverado 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model
|
| Ширина | 9.25 in |
