Air Lift LoadLifter 5000 забезпечує до 5 000 фунтів вантажопідйомності. Це робить буксирування та перевезення найвимогливіших вантажів комфортним та безстресовим. Ці міцні, надійні пневморесори повністю регулюються від 5 до 100 PSI для стабільної, рівної їзди як з вантажем, так і без нього.
Спеціально розроблені для багатьох пікапів і фургонів вантажопідйомністю 1/2, 3/4 та 1 тонни, ці пневморесори бездоганно інтегруються з існуючою системою підвіски, забезпечуючи сумісність та оптимальні можливості вирівнювання вантажу. Ідеально підходять для вашого повсякденного пікапа з причепом або кемпером, важких комерційних вантажівок та всього, що між ними.
Комплекти пневморесор LoadLifter 5000 запобігають просіданню задньої частини вашого автомобіля під важкими вантажами, відновлюючи правильну динаміку керування та знижуючи ризик аварій. Повертаючи автомобіль до рівного положення, вони покращують видимість, вирівнюючи фари, та підвищують ефективність керування та гальмування.
Ключові особливості:
*Не перевищуйте максимально допустиму вагу автомобіля (GVWR).
*Підходить для всіх двигунів, включаючи 3.0L Duramax Diesel. Не підходить для автомобілів з Adaptive Ride Control.
| Бренд | Air lift |
| Примітка | Not Fit Trail Boss/AT4 Models |
| Примітка | Fit's all engines, including 3.0L Duramax Diesel. |
| Примітка | Does not fit vehicles with Adaptive Ride Control. |
| Потрібне свердління | Нет |
| Навантаження | До 5000 фунтів |
| Сторона встановлення | Зад |
| Внутрішній відбійник | Ні |
| Вага | 27.7 lbs |
| Довжина коробки | 13.9 in |
| Ширина коробки | 11.1 in |
| Висота коробки | 9.2 in |
| Серія | LoadLifter 5000 |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
|
Сумісність
Show all |
2020||Chevrolet||Silverado 1500, 2020||GMC||Sierra 1500, 2021||Chevrolet||Silverado 1500, 2021||GMC||Sierra 1500, 2019||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2019||GMC||Sierra 1500 New Model, 2022||Chevrolet||Silverado 1500, 2022||GMC||Sierra 1500, 2023||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2025||Chevrolet||Silverado 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model
|
| Ширина | 14.25 in |
