Air Lift LoadLifter 5000 забезпечує до 5 000 фунтів вантажопідйомності. LoadLifter 5000 робить буксирування та перевезення найвимогливіших вантажів комфортним і безстресовим. Ці міцні, довговічні пневморесори повністю регулюються від 5 до 100 PSI для стабільної, рівної їзди незалежно від завантаження.
Спеціально розроблені для багатьох пікапів і фургонів 1/2, 3/4 та 1 тонни, ці пневморесори бездоганно інтегруються з існуючою системою підвіски, забезпечуючи сумісність та оптимальні можливості вирівнювання вантажу. Ідеально підходять для вашого повсякденного пікапа, що буксирує причіп або кемпер, важкого комерційного вантажівки та всього, що між ними.
Комплекти пневморесор LoadLifter 5000 запобігають просіданню задньої частини вашого автомобіля під важкими вантажами, відновлюючи правильну динаміку керування та знижуючи ризик аварій. Повертаючи автомобіль до рівного положення, вони покращують видимість шляхом вирівнювання фар та підвищують ефективність керування і гальмування.
Основні характеристики:
*Переконайтеся у сумісності з системою підвіски вашого автомобіля перед встановленням.
| Бренд | Air lift |
| Примітка | Fits Trail Boss Models/AT4 Models |
| Потрібне свердління | Нет |
| Навантаження | До 5000 фунтів |
| Сторона встановлення | Зад |
| Внутрішній відбійник | Ні |
| Вага | 29.2 lbs |
| Довжина коробки | 14.3 in |
| Ширина коробки | 11.6 in |
| Висота коробки | 9.3 in |
| Серія | LoadLifter 5000 |
| Підмодель | AT4, Trail Boss |
| Тип приводу | 4WD |
|
Сумісність
Show all |
2020||Chevrolet||Silverado 1500, 2020||GMC||Sierra 1500, 2021||Chevrolet||Silverado 1500, 2021||GMC||Sierra 1500, 2019||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2019||GMC||Sierra 1500 New Model, 2022||Chevrolet||Silverado 1500, 2022||GMC||Sierra 1500, 2023||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2025||Chevrolet||Silverado 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model
|
| Ширина | 14.125 in |
