0 грн.
Додайте надійний захист і чистий, агресивний вигляд завдяки цим розширювачам колісних арок з точною посадкою, що забезпечують до 3" додаткового перекриття шин. Вентильований матово-чорний дизайн захищає від сколів каміння, бруду з-під коліс, потертостей і вицвітання, водночас зберігаючи цілісний вигляд, підігнаний під конкретний автомобіль.
*Примітка щодо встановлення/сумісності: Простий монтаж типу bolt-on у більшості випадків; різання, свердління чи інші доопрацювання не потрібні. Перед встановленням перевірте відповідність автомобіля розміру шин і вильоту дисків.
| Бренд | Husky Liner |
| Покриття шин перед дюйм | 3.15 |
| Висота розширювача перед дюйм | 4.8 |
| Покриття шин зад дюйм | 3 |
| Висота розширювача зад дюйм | 4.8 |
| Кількість | Комплект 4шт |
| Серія | DRT Style |
| Підмодель | 5'8" Bed, 6'6" Bed |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Вага | 0.7 lbs |
| Довжина коробки | 52 in |
| Ширина коробки | 35.5 in |
| Висота коробки | 11.5 in |
|
Сумісність
Show all |
2020||GMC||Sierra 1500, 2021||GMC||Sierra 1500, 2019||GMC||Sierra 1500 New Model, 2022||GMC||Sierra 1500, 2023||GMC||Sierra 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model, 2026||GMC||Sierra 1500
|
