0 грн.
Додайте надійний захист і чистий, агресивний вигляд завдяки цим розширювачам колісних арок з точною посадкою, що забезпечують до 3" додаткового перекриття шин. Вентильований матово-чорний дизайн захищає від сколів каміння, бруду з-під коліс, потертостей і вицвітання, водночас зберігаючи цілісний вигляд, підігнаний під конкретний автомобіль.
*Примітка щодо встановлення/сумісності: Простий монтаж типу bolt-on у більшості випадків; різання, свердління чи інші доопрацювання не потрібні. Перед встановленням перевірте відповідність автомобіля розміру шин і вильоту дисків.
| Бренд | Husky Liner |
| Покриття шин перед дюйм | 3 |
| Висота розширювача перед дюйм | 5 |
| Покриття шин зад дюйм | 3 |
| Висота розширювача зад дюйм | 5.5 |
| Кількість | Комплект 4шт |
| Серія | DRT Style |
| Примітка | Except Lightning |
| Підмодель | 5'7" Bed, 6'7" Bed, 8' Bed |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Вага | 20 lbs |
| Довжина коробки | 52 in |
| Ширина коробки | 34.4 in |
| Висота коробки | 11 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150
|
