Ця підвіска для Toyota Tundra використовує подовжені поворотні кулаки з ковкого чавуну, спроєктовані для збереження штатної геометрії рульового керування, що забезпечує правильний радіус повороту зі збільшеними шинами та дисками. Штатні нижні важелі переносяться за допомогою посилених високодугових сталевих поперечин товщиною 1/4" з інтегрованою захисною пластиною диференціала для захисту на бездоріжжі. Штатний передній стабілізатор поперечної стійкості зберігається та використовується з кронштейнами заниження стабілізатора. Базовий комплект включає посилені передні проставки під стійки (coilover), що дозволяють зберегти штатні амортизаційні стійки без їх розбирання, а також задній комплект підйому 3" на основі блоків і U‑подібних стяжних болтів для збереження їздових якостей, близьких до штатних.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: З цим комплектом неможливо використовувати штатні (OEM) колеса та шини; призначений лише для модифікацій Double Cab і CrewMax з двигуном 5.7L та автоматичною трансмісією; не допускає використання 17" коліс; не сумісний із моделями TRD PRO.
| Трансмісія | Автомат |
| Примітка | Double Cab & CrewMax 5.7L w/ Auto Trans only |
| Примітка | Will not work with TRD PRO models |
| Примітка | Will not allow use of 17" wheels |
| Підмодель | 5.7L V8 Gas |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Підмодель | CrewMax, Double Cab |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 289 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 16 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2016||Toyota||Tundra, 2017||Toyota||Tundra, 2018||Toyota||Tundra, 2019||Toyota||Tundra, 2020||Toyota||Tundra, 2021||Toyota||Tundra
|
