Ця підвіска використовує подовжені поворотні кулаки з ковкого чавуну, спроєктовані для роботи в межах штатної геометрії рульового керування, зберігаючи правильний радіус повороту з колесами збільшеного розміру. Штатні нижні важелі переносяться за допомогою високодугових сталевих поперечин товщиною 1/4 дюйма з інтегрованою захисною пластиною диференціала для захисту на бездоріжжі. Штатний передній стабілізатор поперечної стійкості зберігається і встановлюється на понижувальних кронштейнах. Комплектація Performance включає передні койловери 2.5 і силові підкоси для агресивного бездоріжжя при збереженні комфортної їзди на шосе. Підйом ззаду забезпечується 3-дюймовим проставочним блоком і комплектом стрем’янок.
* Примітки щодо сумісності та встановлення: Неможливо використовувати штатні диски й шини. Підходить лише для версій Double Cab і CrewMax з двигуном 5.7L та автоматичною трансмісією. Не допускає використання 17-дюймових коліс. Несумісно з моделями TRD PRO.
| Трансмісія | Автомат |
| Примітка | Double Cab & CrewMax 5.7L w/ Auto Trans only |
| Примітка | Will not work on TRD PRO models |
| Примітка | Will not allow use of 17″ wheels |
| Підмодель | 5.7L V8 Gas |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Підмодель | CrewMax, Double Cab |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 357 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 16 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2007||Toyota||Tundra, 2008||Toyota||Tundra, 2009||Toyota||Tundra, 2010||Toyota||Tundra, 2011||Toyota||Tundra, 2012||Toyota||Tundra, 2013||Toyota||Tundra, 2014||Toyota||Tundra, 2015||Toyota||Tundra
|
