Подовжені поворотні кулаки з ковкого чавуну спроєктовані для збереження заводської кермової геометрії, щоб забезпечити правильний радіус повороту з колесами збільшеного розміру. Нижні заводські важелі підвіски переносяться за допомогою сталевої поперечини товщиною 1/4" з високою аркою, із інтегрованою захисною пластиною диференціала для захисту днища. Штатний передній стабілізатор поперечної стійкості зберігається та використовується з кронштейнами опускання стабілізатора. Система зберігає близький до штатного комфорт ходу: залишаються штатні койловери, доповнені посиленими передніми проставками під койловери та ударними розпірками. Підйом задньої частини досягається за допомогою 3" блоків і комплекту стрем’янок (U-bolt).
*Примітки щодо встановлення/сумісності: Неможливо використовувати штатні диски та шини. Призначено лише для Double Cab і CrewMax з двигуном 5.7L та автоматичною трансмісією. Несумісно з моделями TRD PRO. Не допускається використання коліс 17".
| Трансмісія | Автомат |
| Примітка | Double Cab & CrewMax 5.7L w/ Auto Trans only |
| Примітка | Will not work on TRD PRO models |
| Примітка | Will not allow use of 17″ wheels |
| Підмодель | 5.7L V8 Gas |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Підмодель | CrewMax, Double Cab |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 303 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 16 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2007||Toyota||Tundra, 2008||Toyota||Tundra, 2009||Toyota||Tundra, 2010||Toyota||Tundra, 2011||Toyota||Tundra, 2012||Toyota||Tundra, 2013||Toyota||Tundra, 2014||Toyota||Tundra
|
