Койловерна конверсія Fabtech 5" для дизельних моделей Jeep JL і JT замінює окрему пружину та амортизатор на нержавіючий койловер Dirt Logic 2.5, забезпечуючи відмінне позашляхове демпфування та кращий комфорт на шосе. Налаштована спеціально під застосування в Jeep, ця система збільшує хід колеса та ефективність демпфування на високих швидкостях для більш контрольованої й комфортної їзди.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Підходить для 2020–2023 Jeep Wrangler JL 4‑дверний 4WD і 2021–2023 Jeep Gladiator JT 4WD з дизельним двигуном. Не підходить для 4XE, Rubicon 392 або Mojave. Кронштейни забезпечують зазор для дисків шириною 9" (≈228,6 мм) з backspacing близько 4.5" (≈114,3 мм) і шин завширшки до 13.5" (≈342,9 мм). Встановлення — bolt-on, але після монтажу рекомендовано професійне регулювання кутів установки коліс (сход‑розвал).
| Примітка | Does not fit 4XE, Rubicon 392 or Mojave models |
| Кількість | Пара |
| Серія | Dirt Logic 2.5 |
| Сторона встановлення | Передня |
| Висота підйому, дюйм | 5" |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | 4-door models only |
| Вага | 123 lbs |
| Довжина коробки | 35 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2020||Jeep||Wrangler JL, 2020||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Gladiator JT, 2023||Jeep||Wrangler JL, 2023||Jeep||Gladiator JT
|
| Тип регуліровки | Нерегульований |
