Цей комплект ліфт‑підвіски 6" з радіусними важелями розроблений для пікапів Ford Super Duty та є посиленим оновленням штатної підвіски. Створений для інтенсивної експлуатації на дорозі й бездоріжжі, він підвищує міцність і надійність, зберігаючи комфортну, передбачувану їзду на щодень.
Ключові переваги: підвищена міцність і ресурс підвіски, збільшений хід коліс і прохідність поза дорогою, поліпшений комфорт на асфальті та сучасний вигляд, що підкреслює агресивні конфігурації пікапа.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: Не сумісний із версіями з подвійними задніми колесами (dually). Не сумісний із бензиновими версіями. Для окремих авто 2017 року при встановленні збільшених шин може знадобитися додатковий подвійний стабілізатор керма; під час монтажу перевірте конфігурацію кермової системи.
| Примітка | Will not fit gas motors |
| Примітка | Some 2017 models may require a dual steering stabilizer for oversized tires. Order Dirt Logic – FTS220512, Dirt Logic w/resi – FTS221162, Stealth – FTS8046 |
| Підмодель | 6.7L V8 Diesel |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Non dually models only |
| Вага | 285 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350, 2022||Ford||F-250, 2022||Ford||F-350
|
| Підмодель | Single Rear Wheel |
