0 грн.
Койловери Dirt Logic забезпечують надійне, стійке до корозії оновлення підвіски для пікапів Ford F250/F350 4WD 2017–2022 рр. Завдяки корпусу з нержавіючої сталі та штоку поршня NitroSteel ці койловери пропонують регульовані характеристики та встановлюються з використанням штатної чашки пружини для швидкого й простого монтажу.
*Використовує штатну чашку пружини для швидкого та легкого встановлення. Несумісні з комплектами вирівнювання або базовими системами.
| Кількість | Пара |
| Серія | Dirt Logic 2.5 |
| Сторона встановлення | Передня |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Will not work with leveling or basic systems |
| Вага | 69 lbs |
| Довжина коробки | 35 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350, 2022||Ford||F-250, 2022||Ford||F-350
|
| Тип регуліровки | Нерегульований |
