Посилені тяги проти скручування Fabtech зменшують скручування заднього моста в ресорній підвісці, спричинене високими ліфт-блоками, двигунами з великим крутним моментом та збільшеними шинами. Кріплення типу «шакл» на одному кінці працює разом із дугою ресори, щоб уникнути підклинювання і забезпечити плавний хід на шосе, одночасно ефективно протидіючи крутному моменту на мосту. Ці тяги плаваючого типу мають болт-он конструкцію для простої установки.
*Підходить для 2023–2026 Ford F-250/F-350 4WD. Лише для версій без здвоєних задніх коліс. Підходить лише для Extended та Crew Cab з короткою вантажною платформою. На окремих автомобілях може не усунути вібрацію підвісного підшипника карданного вала. Підходить лише для задніх мостів із кришкою диференціала на 12 болтів. Розраховано лише на підвіски з ліфтом 6" та 8".
| Примітка | Fits extended and crewcab, short bed models only |
| Примітка | Fits rear axle with 12 bolt differential cover only |
| Підмодель | 6'9" Bed |
| Примітка | Installation of traction bars may not eliminate carrier bearing vibration on some vehicles |
| Сторона встановлення | Зад |
| Висота підйому, дюйм | 6-8" |
| Підмодель | SuperCab, Crew Cab |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Non dually models only |
| Вага | 110 lbs |
| Довжина коробки | 68 in |
| Ширина коробки | 13.5 in |
| Висота коробки | 6 in |
|
Сумісність
Show all |
2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350
|
| Підмодель | Single Rear Wheel |
