0 грн.
Радіусні важелі Fabtech — це посилене оновлення передньої підвіски ліфтованих пікапів Ram 2500 і 3500 4WD. Трубчаста конструкція додає міцності та надає спортивного вигляду для агресивного офроуду, при цьому важелі безпосередньо замінюють штатні на автомобілях з ліфтом.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: лише для версій без здвоєних задніх коліс (не dually). Призначено для використання з ліфтами підвіски від 2.5" до 7". Пряма заміна штатних радіусних важелів; після встановлення рекомендовано професійне регулювання розвал-сходження.
| Примітка | Fits 2.5″ – 7″ suspension systems only |
| Сторона встановлення | Зад |
| Висота підйому, дюйм | 2.5-7" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Non-dually models only |
| Вага | 65.4 lbs |
| Довжина коробки | 43.4 in |
| Ширина коробки | 12.8 in |
| Висота коробки | 9 in |
|
Сумісність
Show all |
2014||Dodge||Ram 2500, 2015||Dodge||Ram 2500, 2016||Dodge||Ram 2500, 2017||Dodge||Ram 2500, 2018||Dodge||Ram 2500, 2019||Dodge||Ram 2500, 2020||Dodge||Ram 2500, 2014||Dodge||Ram 3500, 2015||Dodge||Ram 3500, 2016||Dodge||Ram 3500, 2017||Dodge||Ram 3500, 2018||Dodge||Ram 3500, 2019||Dodge||Ram 3500, 2020||Dodge||Ram 3500, 2021||Dodge||Ram 2500, 2021||Dodge||Ram 3500, 2021||Ram||2500, 2021||Ram||3500, 2020||Ram||2500, 2020||Ram||3500, 2019||Ram||2500, 2019||Ram||3500, 2018||Ram||2500, 2018||Ram||3500, 2017||Ram||2500, 2017||Ram||3500, 2016||Ram||2500, 2016||Ram||3500, 2015||Ram||2500, 2015||Ram||3500, 2014||Ram||2500, 2014||Ram||3500, 2022||Dodge||Ram 2500, 2022||Ram||2500, 2022||Dodge||Ram 3500, 2022||Ram||3500, 2023||Dodge||Ram 2500, 2023||Dodge||Ram 3500, 2023||Ram||2500, 2023||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 3500, 2024||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 2500, 2024||Ram||2500
|
| Тип регуліровки | Нерегульований |
| Підмодель | Single Rear Wheel |
