0 грн.
Система підвіски Fabtech FTS-X підвищує продуктивність і можливості пікапів Ford Super Duty F-250 та F-350 2023 року і новіших. Спроєктована для балансу комфорту на дорозі та серйозних позашляхових можливостей, система спеціально створена, щоб витримувати важкі навантаження, рух автострадами та жорстке бездоріжжя.
*Призначено для моделей Ford Super Duty F-250 та F-350 2023+. Тільки для версій без здвоєних задніх коліс (DRW/dually). Не сумісна з бензиновими двигунами. Не підходить для автомобілів, оснащених системою бортових ваг Ford Onboard Scales. Комплект підтримує ліфти 2.5", 4" та 6"; перевіряйте розмір шин і backspacing дисків, щоб забезпечити повний виворот керма та правильну установку.
| Примітка | Will not fit gas motors |
| Примітка | Does not fit vehicles equipped with Ford onboard scale system |
| Підмодель | 6.7L V8 Diesel |
| Сторона встановлення | Зад |
| Висота підйому, дюйм | 2.5-6" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Non dually models only |
| Вага | 79.2 lbs |
| Довжина коробки | 43.9 in |
| Ширина коробки | 13.1 in |
| Висота коробки | 9.1 in |
|
Сумісність
Show all |
2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350
|
| Тип регуліровки | Регульовані |
| Підмодель | Single Rear Wheel |
