Оновлені реактивні важелі Fabtech забезпечують сучасний, агресивний вигляд і підвищену міцність для ліфтованих передніх підвісок Super Duty. Створені для жорсткої позашляхової експлуатації, ці важелі поєднують гонкову конструкцію з довговічними матеріалами, посилюючи передню частину та покращуючи керованість піднятих автомобілів.
Ці реактивні важелі — посилене оновлення, що підвищує міцність, курсову стійкість і довговічність ліфтованих пікапів Super Duty, зберігаючи необхідні зазори для кермування з більшими комбінаціями коліс і шин.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: Підходить для 2023–2026 Ford F250, F350, F450 та F550 4WD дизельних пікапів Super Duty. Розроблено для використання з ліфтами підвіски 2.5", 4" та 6". Дозволяє повний виворот керма з шиною шириною 13.50" на диску з backspacing 5". Перевірте сумісність і розвал‑сходження після встановлення.
| Примітка | Fits 2.5″, 4″ and 6″ suspension systems only |
| Підмодель | 6.7L V8 Diesel |
| Сторона встановлення | Зад |
| Висота підйому, дюйм | 2.5-6" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Will fit all Factory wheel and tire combinations |
| Вага | 63.7 lbs |
| Довжина коробки | 43.6 in |
| Ширина коробки | 13 in |
| Висота коробки | 9.3 in |
|
Сумісність
Show all |
2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2023||Ford||F-450, 2024||Ford||F-450, 2025||Ford||F-450, 2025||Ford||F-550, 2024||Ford||F-550, 2023||Ford||F-550, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350, 2026||Ford||F-450, 2026||Ford||F-550
|
| Тип регуліровки | Нерегульований |
