0 грн.
Посилена регульована тяга Панара Fabtech центрує передній міст під автомобілем у широкому діапазоні висот ліфта. Розроблена для дрібнопокрокового регулювання безпосередньо на авто, дає змогу точно виставити положення моста для правильного суміщення передньої та задньої колії.
*Встановлення: Регулюється у встановленому стані на автомобілі; після монтажу рекомендується зробити розвал-сходження. Перед встановленням перевірте сумісність із висотою ліфта вашої підвіски.
| Сторона встановлення | Перед |
| Висота підйому, дюйм | 0-6" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Вага | 21.8 lbs |
| Довжина коробки | 20.3 in |
| Ширина коробки | 6.4 in |
| Висота коробки | 5.4 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350, 2022||Ford||F-250, 2022||Ford||F-350, 2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350
|
| Тип регуліровки | Регульовані |
