0 грн.
Передній бампер Fab Fours Matrix поєднує брутальну функціональність і компактний профіль, щоб підсилити і стиль, і практичність. Розрахований на сумісність із датчиками та підтримку різних варіантів освітлення й евакуації, цей бампер є універсальним рішенням для вантажівок, яким потрібні додатковий захист і можливості.
*Встановлення/сумісність: Несумісний з дизельними двигунами, окремими варіантами моделей або автомобілями, оснащеними розширеними системами допомоги водієві. Перед покупкою перевірте сумісність саме з вашим автомобілем.
| Покриття | Matte Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Matrix |
| Висота коробки | 37 in |
| Ширина коробки | 42 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 320 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2023||GMC||Sierra 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model, 2026||GMC||Sierra 1500
|
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Да |
| Крепление под лебёдку | Да |
| Совместимость с лебёдкой | Да |
| Буксировочные шаклы | Да |
| С защитной дугой | Нет |
